Iveta Adámková

Consultant

Moje začátky ve finančně poradenské společnosti byly z pozice telefonního operátora, na které jsem v roce 2008 začínala. Když jsem poznala, jaký přínos pro klienta může mít spolupráce s finančním poradcem, naprosto jsem se pro tuto práci nadchla. Od začátku ji dělám s jasnou vizí – pomáhat klientům orientovat se na finančním trhu a směrovat je k naplnění jejich životních cílů.

Ačkoli se to může jevit jako klišé, za tímto jsem si vždycky stála. V bývalé firmě jsem se naučila mnoho, ať už práci s klienty, tak samotnou poradenskou činnost. Po několika letech jsem však nabyla dojmu, že práce ve velké firmě, zvláště typu MLM, neumožňuje soustředit se pouze na klienta a jednat vždy v jeho zájmu. V Delta Finance jsem ale zjistila, že má vize vůči klientům je žádoucí a kvalitní poradenství bude vždy na prvním místě. Poznala jsem rozdíl a poznat ho můžete i vy. Nesledujeme totiž svoje cíle, nýbrž ty vaše. V menším týmu profesionálů a skvělých lidí to jde samo.

Co nabízím je zkušenost, orientace na klienta, vášeň pro práci a porozumění. Porozumění, že život je rozmanitý a že ho každý žijeme po svém. A samozřejmě ani ten můj život se netočí jen kolem financí. Už více než 15 let je mým velkým koníčkem amatérské divadlo a o můj volný čas se velmi profesionálně starají také moje děti.