Vlastislav Bruštík

Senior Consultant

K finančnímu poradenství jsem se dostal na konci roku 2005 jako zvídavý klient, který již využíval „nějaké“ produkty z nabitého finančního trhu. Moc jsem tomu ale nerozuměl.
Zaujala mne myšlenka vyznat se ve všech možnostech, které náš trh nabízí a naučit se číst mezi řádky a následně s těmito informacemi pomáhat lidem.

Začínal jsem v klasické strukturální firmě, kde jsem po delším působení zjistil, že pokud chce poradce kvalitně pečovat o své klienty, tak tudy cesta nevede. Znám spoustu lidí, kteří jsou v tomto systému úspěšní, ale ti se o klienty nestarají a postupně ztratili i přehled o detailech z finančního trhu.

Proto volba odchodu byla jen otázkou času. Díky dlouholeté známosti se zakladateli společnosti DELTA Finance bylo rozhodnutí s kým spolupracovat a mít možnost podělit se o zkušenosti jednoduché.
Myšlenku radit a pomáhat lidem, chránit je před „rychloporadci“ se snahou rychle vydělat peníze na úkor klientské neznalosti a neinformovanosti se mi daří stále rozvíjet a i díky společnosti DELTA Finance šířit své zkušenosti ze světa financí.

Ale nejen prací živ je člověk, díky této změně jsem se opět po dlouhých letech vrátil k milované zálibě – motocyklům a výlety za hranice všedních dní, neboť ze sedla motocyklu je prožitek z okolí daleko jiný než v autě. Člověk si krásně vyčistí hlavu, mozek si alespoň na chvíli odpočine od čísel. Kromě toho mi zbývá daleko více času na rodinu a nikdy nekončící práce kolem domu.

Již nyní se těším na setkání s Vámi.

 

Email: brustik@deltafinance.cz
Telefon: +420 776 666 090